Urtāns un Strausa uzrāda ļoti bālus rezultātus EČ (9)

Latvijas lodes grūdējs Māris Urtāns otrdien Cīrihē notiekošajā Eiropas čempionātā vieglatlētikā izcīnīja pēdējo, 23.vietu.

33 gadus vecais Urtāns savā pirmajā mēģinājumā lodi aizgrūda 18,35 metrus tālu, bet pārējie divi latvieša mēģinājumi netika ieskaitīti.

Piebildīsim, ka lodes grūšanas finālam kvalificēties varēja ar 19,88 metrus tālu grūdienu.

Savukārt skrējēja Agate Strausa 1500 metru distancē ierindojās 22.pozīcijā. 24 gadus vecā Strausa finišēja pēc četrām minūtēm un 17,16 sekundēm, savā skrējienā paliekot priekšpēdējā.

Eiropas čempionāts, kurā kopā piedalīsies 24 Latvijas sportisti, ilgs līdz svētdienai. Šī būs visu laiku bagātākā Latvijas delegācija, jo iepriekšējās divās meistarsacīkstēs 2012. un 2010.gadā startēja attiecīgi 22 un 21 sportists. Sacensības tiešraidē iespējams vērot arī Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.