Mančestras «United» uzvar jaunās premjerlīgas sezonas atklāšanas spēlē

Jaunās Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta sezonas pirmajā spēlē sestdien Mančestras «United» ar rezultātu 1:0 (1:0) uzveica Totenhemas «Hotspur» vienību.

Vienīgie vārti tika gūti 22.minūtē, kad Anglijas izlases aizsargs Kails Volkers centās nepieļaut uzņemt bumbu Veinam Rūnijam un netīšām ieraidīja to savos vārtos.

Šajā mačā «United» rindās debitēja Serhio Romero, Mateo Darmjans, Morgans Šneiderlēns un Memfiss Depajs, bet otrajā puslaikā laukumā izgāja arī Bastians Šveinšteigers, kļūstot par vēsturē pirmo vācu futbolistu Mančestras rindās.

Sestdien norisinās vēl pieci premjerlīgas mači. Tāpat pirmā kārta turpināsies arī svētdien un pirmdien.

Pagājušajā sezonā premjerlīgā triumfēja Londonas «Chelsea» vienība.