Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Skonto» tiks piemērots aizliegums reģistrēt jaunus futbolistus

LETA
«Skonto» tiks piemērots aizliegums reģistrēt jaunus futbolistus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Māris Greidāns

Latvijas futbola titulētākajam klubam Rīgas «Skonto», sākot ar sestdienu, tiks piemērots aizliegums reģistrēt jaunus spēlētājus.

«Skonto» klubs ar finansiālām grūtībām cīnās jau ilgāku laiku, tāpēc par neizpildītajām saistībām pret spēlētājiem tas tiks sodīts ar aizliegumu reģistrēt jaunus futbolistus. Neizpildīto saistību dēļ šis Rīgas klubs iepriekš arī bija tuvu tam, lai tas netiktu pielaists startam Latvijas «SMScredit.lv Virslīgas» futbola čempionātā.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārā komisija «Skonto» pārstāvjiem deva laiku līdz 30.maijam, lai nokārtotu savas saistības, pretējā gadījumā tam jau ar nākamo dienu būs piemērots aizliegums.

«Skonto» kluba direktors Askolds Uldriķis piektdien atzina, ka klubs savas saistības nav nokārtojis, turklāt tas nav tuvāko dienu jautājums. Lai komanda varētu reģistrēt jaunus futbolistus, tai ir jānokārto parādi ar spēlētājiem, kuri klubā nespēlē jau labu laiku. Pēc Uldriķa vārdiem, šobrīd «Skonto» prioritāte ir saistību nokārtošana ar pašreiz sastāvā esošajiem spēlētājiem, tāpēc runāt par futbolistu reģistrācijas aizlieguma atcelšanu varēs runāt vien pēc pāris mēnešiem.

«Aizliegums stāsies spēkā - gribam to vai negribam. Komandai būs nepieciešams sastāva papildinājums, jo vasarā prom dosies uzbrucējs Valērijs Šabala, tāpat iespējama arī pussarga Ruslana Mingazova došanās prom,» pavēstīja Uldriķis. «No otras puses, tas nav nekas traģisks, jo jaunie futbolisti sevi labi parāda.»

Kā zināms, šādu brīdinājumu saņēmusi arī cita Latvijas komanda «Jūrmala», kuras finansiālās nedienas aktuālas kļuvušas tikai pēdējā mēneša laikā. LFF Spēlētāju statusa un pāreju komisijas priekšsēdētājs Māris Logins pavēstīja, ka līdz piektdienas pēcpusdienai viņš nav bijis informēts par to, vai abi klubi pratuši nokārtot savas saistības.

Kā vēsta LFF reglamenta pielikums, par vismaz divu mēnešu darba algas izmaksas kavēšanu klubs var saņemt soda naudu līdz 1000 latiem (1400 eiro), jauno futbolistu reģistrācijas aizliegumu līdz saistību nokārtošanai vai punktu noņemšanu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu