«Ducks» hokejisti viesos izvirzās priekšā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijā Anaheimas «Ducks» hokejisti ar rezultātu 2:1 izbraukumā pieveica Čikāgas «Blackhawks», sērijā līdz četriem panākumiem izvirzoties priekšā 2-1.

Rezultātu 13. minūtē vairākumā atklāja «Ducks» spēlētājs Patriks Marūns, bet trešdaļas noslēdzošajā minūtē viens no «Blackhawks» līderiem Patriks Keins atguva līdzsvaru.

Otrā perioda 20. minūtē aizsargs Simons Deprē pēc teicami izspēlētas kombinācijas guva savus pirmos vārtus Stenlija kausa izcīņā, palīdzot «Ducks» hokejistiem svinēt otro panākumu sērijā.

Abos Anaheimas vienības vārtu guvumos rezultatīva piespēle Raienam Gecfalam. Bet par mača spožāko zvaigzni atzina uzvarētāju dāņu vārtsargu Frederiku Andersonu, kurš tika galā ar 27 pretinieku metieniem.

Sērijas ceturtā spēle līdz četrām uzvarām tiks aizvadīta svētdien Čikāgā.

Tikmēr Austrumu konferences finālsērijā Tampabejas «Lightning» komanda 2-1 ir vadībā pret Ņujorkas «Rangers».