Stenlija kausu «Rangers» sāk ar uzvaru pret Krosbiju, Malkinu un «Penguins»

Ar uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfinālu ceturtdien sāka līdervienība Ņujorkas «Rangers» komanda.

Aizvadītajā mačā «Rangers» ar rezultātu 2:1 savā laukumā apspēlēja Jevgeņija Malkina un Sidnija Krosbija pārstāvēto Pitsburgas «Penguins» vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Rezultātu cīņas 29. sekundē atklāja «Rangers» uzbrucējs Deriks Brasārds. Neilgi pirms pirmās trešdaļas beigām aizsargs Raiens Makdona panāca jau 2:0.

Atlikušajā laikā «Penguins» atspēlēja vienu vārtu deficītu un piedzīvoja neveiksmi. Precīzu metienu viesu komandā izpildīja Bleiks Komo.

Nākamo cīņu «Rangers» un «Penguins» aizvadīs pirmdien Pitsburgā.