''Battery Superkauss'' pirmā posma rezultāti

Svētdien Kandavā notika ''Battery Superkauss'' 2011.gada sezonas pirmais posms. Par uzvarētāju prestižajā MX Pro klasē sezonas atklāšanas posmā kļuva Niks Apfelbaums (MX Sumata – Vilders Team).

Laika apstākļi lutināja gan sportistus, gan līdzjutējus, kas bija ieradušies kuplā skaitā.

Spēcīgajā MX Pro klasē ''Battery Superkauss'' pirmajā posmā kopvērtējumā uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Niks Apfelbaums (MX Sumata – Vilders Team), otro vietu izcīnīja Dāvis Līvs ("Motokurzeme"), savukārt trešo vietu ieguva Lauris Freibergs ("Pure Chocolate FFF Vītols")

Rezultāti braucienos

Pirmajā braucienā: 1. Lauris Freibregs, 2. Niks Apfelbaums, 3. Dāvis Līvs.

Otrajā braucienā: 1. Toms Macuks, 2. Lauris Freibergs, 3. Dāvis Līvs.

Trešajā braucienā: 1. Niks Apfelbaums, 2. Dāvis Līvs, 3. Toms Macuks.

Jau ziņots, ka ''Battery Superkauss'' pirmajā posmā katra MX Pro klases brauciena uzvarētājs tika apbalvots ar motokrosa entuziasta, ekspolitiķa Mareka Segliņa Mecenāta balvu - 100 eiro. Apsveicam!

Kvadri Pro klasē pārāks izrādījās Edgars Meņģelis ("Rodeo MX Racing Team"), otrajā vietā Kārlis Meldrājs ("Tolmets Racing Team"), bet trešo vietu izcīnīja Imants Tamuļuns (Motosports Elkšņi Racing Team).

Pirmajā braucienā: 1. Edgars Meņģelis, 2. Kārlis Meldrājs, 3. Raimonds Baltgalvis.

Otrajā braucienā: 1. Edgars Meņģelis, 2. Imants Tamuļuns, 3. Kārlis Meldrājs.

Trešajā braucienā: 1. Edgars Meņģelis, 2. Kārlis Meldrājs, 3. Mikus Neško.

MX 30+ klasē ''Battery Superkauss'' pirmā posma kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Arvis Sanders (Rodeo MX Racing Team), otrajā vietā ierindojās Ainars Soks (Rodeo MX Racing Team), savukārt trešajā vietā – Raivis Krastiņš (MX4 Dobele).

Pirmajā braucienā: 1. Raivis Krastiņš, 2. Arvis Sanders, 3. Gabriels Villada.

Otrajā braucienā: 1. Ainārs Soks, 2. Arvis Sanders, 3. Raivis Krastiņš.

Trešajā braucienā: 1. Ainars Soks, 2. Arvis Sanders, 3. Gabriels Villada.

Jaunāko dalībnieku klasē MX7+ ''Battery Superkauss'' pirmā posma vietu sadalījums kopvērtējumā: 1.vietā Tomass Šileika ("Motosports-Elkšņi Racing Team"), 2.vietā Rihards Bārenis ("Motoparks Kandava"), 3.vietā Elgars Jonass. Pateicoties Latvijas dzelzceļa Ritošā sastāva servisa atbalstam, MX7+ klases sportisti, kuri startē ar 65cc motocikliem, tiek vērtēti atsevišķi, un – pirmajā vietā Rainers Žuks, otrais Kārlis Kalējs, trešais Emīls Bišofs.

Pirmajā braucienā: 1. Tomass Šileika, 2. Rihards Bārenis, 3. Ralfs Guļevskis.

Otrajā braucienā: 1. Tomss Šileika, 2. Rihards Bārenis, 3. Elgars Jonass.

Trešajā braucienā: 1. Tomass Šileika, 2. Rihards Bārenis, 3. Elgars Jonass.

Jauno motokrosa meistaru klasē MX 13+ ''Battery Superkauss'' pirmajā posmā kopvērtējumā uzvarēja Mārtiņš Zommers ("MX Moduls"), viņam piekāpās Jānis Riters ("Motokurzeme"), kurš izcīnīja otro vietu, bet trešo vietu ieguva Jānis Igaunis ("MX Ādaži").

Pirmajā braucienā: 1. Mārtiņš Zommers, 2. Jānis Riters, 3. Harijs Suherževskis.

Otrajā braucienā: 1. Mārtiņš Zommers, 2. Gints Filipsons, 3. Jānis Igaunis.

Trešajā braucienā: 1. Mārtiņš Zommers, 2. Gints Filipsons, 3. Jānis Riters.

Jauniešu ''Battery Superkauss'' Specbalvu, pateicoties Latvijas dzelzceļa Ritošā sastāva servisa atbalstam, izcīnīja Uldis Spulle (VV Moto Racing), otrais Renārs Vilnis (VV Moto Racing), trešais Reinis Čudarāns (MX Ādaži). Šī balva izveidota ar nolūku veidot vidi, kur bērniem un jauniešiem ir iespēja attīstīt savu meistarību motokrosā.

Kvadri 14+ klasē pirmajā ''Battery Superkauss'' posmā ātrākais bija Ralfs Reinfelds ("MX Sumata-Vilders Team"), otrajā vietā ierindojās Mārcis Kārkliņš (Kurlande), trešo vietu izcīnīja Kristaps Veinbergs (Motosports Elkšņi Racing Team).

Pirmajā braucienā: 1. Ralfs Reinfelds, 2. Kristaps Veinbergs, 3. Valters Dišlers-Kirilko.

Otrajā braucienā: 1. Ralfs Reinfelds, 2. Mārcis Kārkliņš, 3. Valters Dišlers-Kirilko.

Trešajā braucienā: 1. Ralfs Renfelds, 2. Mārcis Kārkliņš, 3. Kristaps Veinbergs.

Komandu vērtējumā: 1.vieta "Rodeo MX Racing Team", 2.vieta "Motosports Elkšņi Racing Team", 3.vieta "Motokurzeme", 4.vieta "MX Moduls", 5.vieta "Pure Chocolate FFF Vītols".

Visi tie, kas piedalījās "Herbalife" foto konkursā, ir aicināti savas fotogrāfijas iesūtīt uz e-pastu superkauss@inbox.lv. Informācija par konkursu šeit: www.superkauss.lv/node/11222

Nākamais "Battery Superkauss" posms Gulbenē, Staru moto trasē 22.maijā.