''Zemgale/JLSS'' sensacionāli uzveic ''Liepājas metalurgu 2''

Trešdien Latvijas atklātajā hokeja čempionātā (LAČ) norisinājās trīs regulārās sezonas spēles. Negaidītu uzvaru izcīnīja Zemgales komanda, kas ar minimālu pārsvaru izbraukumā pieveica turnīra vicelīderus ''Liepājas metalurgs 2''. ''Energija'' komanda savā laukumā uzveica HS ''Rīga/LSPA'', un DHK ''Latgale'' apspēlēja HK ''Ogre''.

''Zemgale/JLSS'' izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru pār ''Liepājas metalurgu 2'' .

Spēles pirmais periods beidzās bez vārtu guvumiem, otrā perioda vidū mājinieki izvirzījās vadībā, precīzs bija Pauls Hodzko. Pēdējā trešdaļā viesi guva divus bezatbildes vārtus (Aldis Āboliņš, Miks Komuls) un svinēja laimīgu uzvaru.

''Labi šodien nospēlējām. Prieks, ka visa mača garumā spēlētāji pildīja spēles plānu, ilgstoši aizsargājāmies, neriskējām, nenopelnījām daudz noraidījumu, gaidījām pretuzbrukumus. Beigās arī mums paveicās,'' tā pēc spēles ''Zemgale/JLSS'' komandas galvenais treneris Ronalds Ozoliņš.

DHK "Latgale" savā laukumā rezultatīvā cīņā 8:4 (0:3, 3:1, 5:0) apspēlēja HK ''Ogre'' un pakāpās turnīra tabulā uz otro vietu.

Spēles sākums mājiniekiem neizvērtās ļoti labs – HK ''Ogre'' jau spēles piektajā minūtē ar rezultātu 0:3 izvirzījās vadībā, vārtus guva Ernests Vernavs, Sergejs Petuškovs, Oskars Grīvāns. Otrā perioda sākumā Daugavpils komandai izdevās rezultātu starpību samazināt, precīzi meta Bullītis.

Viesi pēc Zonenberga vārtu guvuma atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, tomēr to noturēt neizdevās un viesi svinēja laimīgu uzvaru ar 8:4. Mājinieku rindās par rezultatīvāko spēlētāju kļuva veterāns Aleksandrs Kerčs 4 (1+3), dublis šajā spēlē Vladislavam Balakunam un Aleksejam Matvejevam.

Elektrēnu ''Energija-Orakulas'' Viļņā uzņēma turnīra pastarīšus HS ''Rīga/LSPA''. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:1 (2:0, 3:1, 0:0) svinēja Lietuvas komanda. Uzvarētājiem divus vārtus guva Šaruns Kuliešius, pa reizei atzīmējās Andrejus Židkovs, Aivars Bendžius un Šaruns Suhomļins, viesiem izcēlās Henrijs Uzraugs.

Šajā nedēļās nogalē notiks vairākas spēles, šo piektdien – HS ''Rīga/Prizma'' viesosies Liepājā, ''SMScredit.lv'' šoreiz savā laukumā centīsies ņemt revanšu ''MONARCH'' komandai, HS ''Rīga/LSPA'' Akadēmijas ledus hallē sacentīsies ar DHK ''Latgale'', ''Zemgale/JLSS'' Jelgavā spēlēs ar HK ''Ogre''. Vienīgajā sestdienas spēlē Vidzemes OC ledus hallē (Valmierā) savā starpā sacentīsies Elektrēnu ''Energija-Orakulas'' un ''SMScredit.lv''.