Kuksikam 10 punkti komandas zaudējumā

Zaudējumu ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē piedzīvoja Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda, kas savā laukumā ar 61:65 piekāpās Kalifornijas ''Golden Bears'' vienībai.

Šis "Sun Devils" basketbolistiem bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Mača pirmajā puslaikā viesi ieguva astoņu punktu pārsvaru (31:23). Savukārt otrajā spēles daļā "Sun Devils" vienība prata spēli līdzsvarot, taču pārņemt vadību tā arī neizdevās.

Kuksiks spēlēja 28 minūtes, kuru laikā guva 10 punktus (2p. 2/3, 3p. 2/4), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas (vienu uzbrukumā), izpildīja divas rezultatīvas piespēles, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu.

"Sun Devils" komanda šosezon izcīnījusi astoņas uzvaras un piedzīvojusi septiņus zaudējumus.