Ono kļūst par ASV olimpiskajām medaļām bagātāko ziemas sporta veidu pārstāvi (1)

BNS

Šorttrekists Apolo Antons Ono sestdien kļuva par ASV olimpiskajām medaļām bagātāko ziemas sporta veidu pārstāvi.

Ono 1000 metru distancē finišēja trešais, zaudējot tikai diviem Dienvidkorejas sportistiem. Vankūverā viņš izcīnīja savu otro godalgu, jo 1500 metros Ono finišēja otrajā vietā. Sestdien izcīnītā bronza karjerā viņam jau bija septītā olimpiskā godalga.

Neviens cits ASV sportists ziemas olimpiskajās spēlēs tik ražens nav bijis. Sešas medaļas savulaik izcīnīja ātrslidotāja Bonija Bleira, no tām piecas bija zelta. Ono tagad ir divas zelta, divas sudraba un trīs bronzas medaļas, kuras viņš ieguvis startējot trīs olimpiskajās spēlēs.

Ono sestdienas startu klātienē vēroja ne tikai Bonija Bleira, bet arī peldētājs Maikls Felpss, kurš divās olimpiskajās spēlēs ir izcīnījis 14 zelta medaļas.

Vankūverā Ono startēs vēl divās disciplīnās - 500 metros un 5000 metru komandu stafetē.

Olimpiskās ziņas tapušas sadarbībā ar a/s "Aldaris"