Pliķis Madrides "Real" pašcieņai

Par Spānijas futbola čempionāta pirmās divīzijas kopvērtējuma līderi kļuvusi slavenā "Barcelona", kas pagājušās nedēļas nogalē kārtējā spēlē, turklāt viesos, ar 3:0 sagrāva citu spāņu grandu Madrides "Real".

Rezultātu "Santiago Bernabeu" stadionā mača 15. minūtē atklāja kamerūniešu uzbrucējs Samuels Eto, bet otrajā puslaikā pēc lieliskas individuālas darbības divus vārtus guva Ronaldinju un principiālajā duelī nodrošināja Barselonas komandai pārliecinošu uzvaru 3:0.

Vēl pagājušās nedēļas nogalē līdzšinējie kopvērtējuma līderi "Osasuna" viesos cīnījās neizšķirti 0:0 ar "Getafe".

"Barcelona" kontā pēc 12 mačiem ir 25 punkti. Tikpat punktu ir arī "Osasuna", kas gan sliktākas gūto un zaudēto vārtu starpības dēļ ir otrā.

Uz trešo vietu ar 23 punktiem pakāpusies Vigo "Celta", kas vakar ar 2:1 uzvarēja Madrides "Atletico". Madrides "Real" kontā pēc zaudējuma joprojām ir 21 punkts, un komanda saglabā ceturto pozīciju.