Tribuncova diena Zviedrijā

Latvijas hokeja izlases aizsargs Atvars Tribuncovs aizvadījis savu labāko spēli Zviedrijas elites līgas turnīrā, palīdzot savai komandai "Mora IK" izcīnīt pirmo uzvaru sezonā.

Spēlē ar "Timra IK" Tribuncovs pirmajā trešdaļā ar rezultatīvu piespēli palīdzēja komandas biedram atklāt mača rezultātu, bet pēdējā minūtē raidīja ripu tukšajos pretinieku vārtos - 3:0.

Tā bija "Mora IK" pirmā uzvara sezonā un ar četriem punktiem komanda ir pakāpusies uz septīto vietu turnīra tabulā.

Ceturto vietu ar astoņiem punktiem ieņem "Brynas", kur šajā sezonā spēlē vēl viens mūsu valstsvienības aizsargs Rodrigo Laviņš.