Vinters izcīna otro vietu rallijreida "Rally D'Orient 2004" posmā (3)

"Motosports Racing Team" pārstāvis Jānis Vinters Turcijā notiekošajā rallijreidā "Rally D'Orient 2004" ceturtajā posmā izcīnīja otro vietu, aģentūru LETA informēja viņa komanda.

Kopvērtējumā Vinters pakāpies uz piekto vietu. Šodienas posmā viņš izcīnīja otro vietu, bet dienu iepriekš Vinters ierindojās piektajā vietā. Otrdien trešajā posmā Latvijas sportists, braucot lielā ātrumā, piedzīvoja nelielu kritienu un salauza pirkstu. Ceturtais posms sportistiem bijis grūtākais un garākais - 537 kilometri. Visu brauciena laiku Vinters spējis turēties vadībā, bet tad nomaldījies un atkritis uz otro vietu, kurā arī finišēja. Braucējiem kopā jāveic septiņi posmi. Vinters sacensībās startē ar KTM R660 motociklu klasē ar dzinēja tilpumu virs 450 kubikcentimetriem.