Sacīkstēs "Latvian Baja" uzvar Dambis/Princis un Vinters

Par starptautisko apvidus rallija sacensību "Latvian Baja" uzvarētāju nedēļas nogalē kļuva Andris Dambis un Ainārs Princis, bet motociklu klasē ātrākais bija Jānis Vinters.

Auto klasē Dambis/Princis ar "OSCar" 545 kilometrus garo distanci veica trīs stundās, 53 minūtēs un 17 sekundēs.

No līderiem par 47 minūtēm un 15 sekundēm atpalika Modris Reinfelds un Agris Beikmanis, kuri brauca ar "Nissan Terrano", bet trešo vietu, no līderiem atpaliekot par stundu un 54 sekundēm, izcīnīja Jānis Āzis un Valdis Purvinskis ar "OSCar".

Motociklu klasē Vinters ar "KTM" distanci veica četrās stundās, 46 minūtēs un 14 sekundēs. Otro vietu, no līdera atpaliekot par četrām minūtēm un 12 sekundēm, izcīnīja Jānis Rasmanis ar "KTM". Trešais bija Guntis Bercis, kurš no līdera atpalika par septiņām minūtēm un 34 sekundēm.