"Juventus" teju nodrošina Itālijas A sērijas čempiontitulu

Moise Kīns
Moise Kīns Foto: AFP/SCANPIX

Turīnas "Juventus" sestdien teju nodrošināja uzvaru šīs sezonas Itālijas A sērijas futbola čempionātā.

"Juventus" komanda kārtējā mačā sestdien savā laukumā ar 2:1 (0:1) pārspēja "AC Milan", kas jau svētdien tai varētu ļaut iegūt titulu.

Sestdienas spēle gan labvēlīgāk sākās Milānas komandai, kas 39.minūtē pēc poļa Kšištofa Pjonteka precīzā sitiena izvirzījās vadībā, tomēr 60.minūtē argentīnietis Paulo Dibala ar 11 metru soda sitienu izlīdzināja rezultātu.

Savukārt uzvaru mājiniekiem nodrošināja talantīgais Moise Kīns, kurš bija precīzs 84.minūtē.

"Juventus" gan vēl joprojām spiesti iztikt bez savas savainotās superzvaigznes Krištianu Ronaldu.

Lai "Juventus" jau astoto gadu pēc kārtas uzvarētu Itālijas A sērijā, svētdien tās tuvākajai sekotājai "Napoli" ir savā laukumā jāzaudē pret "Genoa" futbolistiem.

Itālijas čempionāta kopvērtējumā "Juventus" ir līdere ar 84 punktiem 31 mačā, kamēr 63 punkti 30 spēlēs ir "Napoli" kontā.

Trešā ar 56 punktiem ir Milānas "Inter", bet pirmo četrinieku ar 52 punktiem 31 cīņā noslēdz "AC Milan".