Ankipāns: Galvenais iemesls mūsu zaudējumam bija "Jokerit" vairākums

Ģirts Ankipāns

FOTO: Raimonds Volonts / dinamoriga.lv

Pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēles Helsinkos, kurā Rīgas "Dinamo" cieta sagrāvi pret mājinieku "Jokerit", rīdzinieku komandas galvenais treneris Ģirts Ankipāns par galveno zaudējuma iemeslu atzina mājinieku teicamo darbību aizsardzībā.

Rīgas "Dinamo" viesos cieta zaudējumu ar 2:7 (0:2, 2:4, 0:1) pret Helsinku "Jokerit", kuras vārtos darbojās Jānis Kalniņš. "Pirmām kārtām apsveicu "Jokerit"," runu preses konferencē ar pretinieku apsveikšanu sāka Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Ģirts Ankipāns. "Rezultātam nav attaisnojuma. Tā nebija mūsu labākā diena. Liekas, ka galvenais iemesls mūsu zaudējumam bija "Jokerit" vairākums."

"Šī bija laba spēle, ņemot vērā, ka ceturtdien piedzīvoto zaudējumu. Mūsu vadošie hokejisti šodien nospēlēja ļoti labi un iemeta četrus vārtus vairākumā. Mēs sākām ar aizsardzību, no kuras veidojās uzbrukumi, un mēs esam ļoti apmierināti ar šodienas uzvaru," arī mājinieku komandas galvenais treneris Lauri Marjameki, kurš vienību vada otro sezonu, izcēla savas vairākuma brigādes nopelnus." Nākamajā KHL spēlē 9.septembrī "Dinamo" Ņižņekamskā tiksies ar turienes "Ņeftehimik".

Uz augšu