Kurucs nospēlē 18 minūtes pret NBA čempioni

Seržs Ibaka un Rodions Kurucs
Seržs Ibaka un Rodions Kurucs Foto: Reuters/ScanPix

Rodions Kurucs sestdien pēc ilgāka pārtraukuma tika pie iespējas doties laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" izbraukumā ar rezultātu 102:110 piekāpās Toronto "Raptors", kas pagājušajā sezonā kļuva par NBA čempioni.

Latvijas basketbolists laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā viņš guva 1 punktu (2p. 0/2, 3p. 0/1, s.m. 1/2), taču izcīnīja 7 atlēkušās bumbas.

Kuruca kontā arī 3 rezultatīvas piespēles, 1 bloķēts metiens, 2 kļūdas, 3 piezīmes un +2 lietderības koeficients.

Cēsnieks nebija piedalījies NBA mačā kopš 28. novembra. Iepriekšējos 6 mačos pēc kārtas Kurucs palika rezervē vai atradās fārmkluba sastāvā.

21 gadu vecais Kurucs šosezon NBA piedalījies 11 mačos, laukumā kopumā pavadot 117 minūtes un gūstot 24 punktus.

"Nets" sastāvā Spensers Dinvidijs guva 24 punktus, 16 pievienoja Gerets Templs, 14 punkti un 10 atlēkušās bumbas Taurīna Prinsa rēķinā, bet 13 punktus iemeta Džo Heriss.

"Raptors" labā Paskāls Sjakams guva 30 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, 25 punktus iemeta Normens Pauels, bet pa 17 pievienoja arī Kails Laurijs un Marks Gasols, kura kontā arī 15 bumbas pie groziem.

"Nets" ar 13 uzvarām un 12 zaudējumiem ieņem 7. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā, kurā "Raptors" ar bilanci 17-8 atrodas 5. pozīcijā.