Klijstersai zaudējums arī otrajā spēlē pēc atgriešanās kortā

Kima Klijstersa

FOTO: EPA/Scanpix

Kādreizējā planētas pirmā rakete sieviešu tenisā Kima Klijstersa otrdien cieta zaudējumu arī savā otrajā mačā pēc atgriešanās kortā.

Beļģijas tenisiste, kura rangā nav atrodama, Monterejas WTA "International" turnīra pirmajā kārtā ar 3-6, 5-7 piekāpās britu tenisistei Džoanai Kontai, kura reitingā ir 16.pozīcijā.

"Dažās spēles komponentēs vēl ir nepieciešami uzlabojumi, tāpēc ir labi, ka aizvadu mačus. Karjeras laikā esmu spēlējusi ar dažādu paaudžu tenisistēm. Joprojām esmu tajā līmenī, ka varu koncentrēties uz savu sniegumu un pretinieku spēles lasīšanu," pēc mača pauda 36 gadus vecā Klijstersa.

Klijstersa februāra vidū savā pirmajā spēlē pēc septiņu gadu pārtraukuma Apvienoto Arābu Emirātu pilsētas Dubaijas "Premier" sērijas turnīrā zaudēja spānietei Garvinjei Mugurusai.

Klijstersa pēdējo reizi par karjeras beigām paziņoja pēc 2012.gada "US Open" turnīra. 

Klijstersa savu atgriešanos bija plānojusi Austrālijas atklātajā čempionātā, bet iedzīvojās ceļgala savainojumā, kā dēļ sezonu plānoja sākt martā Meksikā. Vēlāk sportiste tomēr pieņēma Dubaijas turnīra organizatoru uzaicinājumu.

Beļģiete par pasaules vadošo raketi pirmo reizi karjerā kļuva 2003., bet pēdējo - 2011.gadā. Četrus gadus pēc debijas pirmās raketes godā viņa paziņoja par pārtraukumu savā karjerā, jo vēlāk pasaulē nāca viņas pirmais bērns. 2009.gada augustā Klijstersa atgriezās kortā.

Klijstersa karjeras laikā izcīnījusi 41 titutlu, no kuriem četri ir augstākās raudzes jeb "Grand Slam" turnīros. Trīs reizes viņa uzvarēja "US Open", bet 2011.gadā triumfēja Austrālijas atklātajā čempionātā.

Kopumā savas karjeras laikā viņa naudas balvās nopelnījusi 24,5 miljonus ASV dolāru (22,38 miljonus eiro).

Uz augšu