Šmēdiņš/Samoilovs nepiedalīsies Pasaules tūres posmā Austrālijā

Aleksandrs Samoilovs FOTO: www.fivb.org

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš nākamnedēļ nepiedalīsies Pasaules tūres trīs zvaigžņu posmā Austrālijā, savā "Twitter" profilā paziņoja sportisti.

Ceļošanas ierobežojumu dēļ sezonu Pasaules tūres posmā Dohā nevarēja sākt Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, kā arī Mihails Samoilovs/Aleksandrs Solovejs. 

Pļaviņš/Točs par aizliegumu ieceļot Katarā paziņoja jau laicīgi, norādot, ka uz turnīru nedosies, tomēr otrs duets nolēma izmēģināt laimi, taču tālāk par Kataras lidostu neizdevās tikt, jo viņi iepriekš pēdējo 14 dienu laikā bija apmeklējuši Ēģipti.

Korekcijas sacensību kalendārā jāveic arī Samoilovam/Šmēdiņam, jo viņi nolēmuši nedoties uz nākamajā nedēļā Austrālijā paredzēto posmu. 

Tā vietā sportisti izmantos brīvo laiku, lai sagatavotos mēneša beigās gaidāmajam Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīram Meksikā.

Pļaviņš/Točs un M.Samoilovs/Solovejs sagatavošanos sezonai aizvadīja sev labi zināmajā Ēģiptē. Ciemos pie latviešu dueta un pieredzējušā speciālista Genādija Samoilova bija ieradušies arī citi vadošie pasaules pāri.

Tikmēr Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs sava jaunā trenera Marko Solustri vadībā sezonai gatavojās Brazīlijā.

Mēneša beigās pirmais turnīrs sezonā paredzēts arī Eiropas čempionēm Tīnai Graudiņai un Anastasijai Kravčenokai. Viņas plānojušas startēt Meksikā - Pasaules tūres četru zvaigžņu sacensībās Kankunā. 

Abas sportistes šajā nedēļā šķīrās no ilggadējā trenera G.Samoilova un olimpisko sezonu turpinās Andra Krūmiņa vadībā.

Duets Točs/Pļaviņš un Graudiņa/Kravčenoka dalību Tokijas spēlēs jau ir nodrošinājis ar uzvaru kvalifikācijas turnīrā rudenī, bet Samoilovam un Šmēdiņam cīņa par olimpisko ceļazīmi vēl ir priekšā.

Uz augšu
Back