Itālijas futbola A sērijas sacensības neatsāksies pirms 14. jūnija

FOTO: Reuters/ScanPix

Itālijas Futbola federācija (FIGC) pirmdien paziņoja, ka visas tās sacensības, ieskaitot A sērijas spēles, neatsāksies vismaz līdz 14.jūnijam.

Itālijas spēcīgākās līgas A sērijas klubi cerēja uz atgriešanos futbola laukumos 13.jūnijā, taču FIGC ir atlikusi atgriešanās termiņu saskaņā ar Itālijas valdības dekrētu, ar kuru visu sporta sacensību norise ir apturēta līdz nākamajam mēnesim.

FIGC komentēja, ka izvēle izdarīta, "gaidot jebkādu turpmāku varas iestāžu lēmumu", taču norādīja, ka sacensību atsākšanas iespējamība 13.jūnijā joprojām pastāv.

Itālijas futbola sezona koronavīrusa pandēmijas laikā ir apturēta kopš 9.marta, vīrusam Itālijā nogalinot vairāk nekā 32 000 cilvēku.

Itālijas premjerministrs Džuzepe Konte sestdien paziņoja, ka viņam vajadzīgs "vairāk garantiju", lai beidzot varētu dot zaļo gaismu futbola spēļu atsākšanai.

Tuvākajā laikā plānota tikšanās starp Konti un Itālijas futbola dzīves vadītājiem.

Valdības Tehniskā un zinātniskā komiteja tuvākajās dienās lems, vai tā pieņem jaunos veselības protokolus. Protokoli ietver pasākumus, lai komandas varētu atgriezties pie grupu treniņiem un sacensībām.

Uz augšu