"Tukums 2000"/TSS futbola klubs saņem brīdinājumu no LFF

"Tukums 2000"/TSS komandas fani.

FOTO: https://www.facebook.com/fktukums2000/

Latvijas futbola virslīgas komanda "Tukums 2000"/TSS saņēmusi brīdinājumu par nepieciešamās platības uz vienu skatītāju nenodrošināšanu, lēmusi Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja (DK).

Tukumnieki piektdien savās mājās ar 1:3 piekāpās "Metta" komandai. Šī bija pirmā spēle, kuru klātienē varēja apmeklēt skatītāji.

Kā rakstīts spēles protokolā, maču Tukuma pilsētas stadionā klātienē noraudzījās 403 skatītāji.

LFF DK, iepazīstoties ar virslīgas čempionāta piektās kārtas delegātu ziņojumiem, vienbalsīgi nolēma brīdināt "Tukums 2000"/TTS par nepieciešamās platības uz vienu skatītāju nenodrošināšanu. Tāpat klubs brīdināts par ieejas stadiona teritorijā nedrošu stāvokli.

LFF valde, ņemot vērā esošo situāciju Latvijas teritorijā saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, pagājušajā nedēļā pieņēma lēmumu no 1.jūlija atcelt ierobežojumu skatītājiem pašmāju futbola sacensībās atrasties tribīnēs. No piektdienas virslīgas un citās LFF organizētajās sacensībās ir atļauta skatītāju klātbūtne, izdarot attiecīgos grozījumus LFF organizēto sacensību sanitārajā protokolā.

MK noteikumi paredz, ka no 1. jūlija ārtelpās pasākumu laikā var pulcēties līdz 1000 cilvēkiem, paredzot, ka vienai personai tiek nodrošināti ne mazāk kā četri kvadrātmetri platības. Noteiktais maksimālais personu skaits neietver spēles dalībniekus, apkalpojošo personālu un spēles organizatorus.

Uz augšu