Pludmales volejbolistes Brailko/Namiķe Slovēnijā sasniedz Pasaules tūres vienas zvaigznes posma pusfinālu

Anete Namiķe, Varvara Brailko

FOTO: worldtour.2019.fivb.com

Latvijas pludmales volejbolistes Varvara Brailko un Anete Namiķe sestdien Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā sasniedza Pasaules tūres vienas zvaigznes posma pusfinālu.

Latvijas duets pamatturnīrā izlikts ar 12.numuru un sestdien aizvadīja tikai vienu spēli.

Ceturtdaļfinālā latvietes ar 2-1 (21:17, 19:21, 15:9) uzvarēja mājinieces Tjasu Kotniku/Moniku Potokaru, kuras bija izliktas ar 11.numuru.

Pusfinālā Brailko/Namiķei būs jāspēkojas ar turnīra devīto numuru no Dānijas - Klāra Vindelefa/Lina Trana Hansena.

Svētdien tiks aizvadīti abi pusfināli un fināls.

Jau ziņots, ka D apakšgrupas pirmajā spēlē Brailko/Namiķe ar 2-1 (21:17, 22:24, 15:10) uzvarēja kiprietes Zoju Konstantopolu/Manolinu Konstantinu, kurām bija piešķirts piektais numurs.

Savukārt otrajā duelī ar latvietes ar 2-0 (21:18, 21:19) pieveica Agatu Cukarelli/Džūliju Toti no Itālijas, kurām bija piešķirts ceturtais numurs.

Līdz ar diviem panākumiem Brailko/Namiķe D apakšgrupā izcīnīja pirmo vietu un ieguva tiesības piedalīties ceturtdaļfinālā, izlaižot otro sacensību kārtu.

Kvalifikācijas turnīrā piedalījās arī Marta Ozoliņa un Luīze Skrastiņa. Sportistes, kurām kvalifikācijas turnīrā bija piešķirts septītais numurs, pārvarēja pirmo kārtu, bet soli no pamatturnīra ar 0-2 (18:21, 10:21) atzina Ungārijas dueta Dorotejas Sabo/Pannas Gjori pārākumu. Ungārietēm kvalifikācijas turnīrā bija piešķirts otrais numurs.

Turnīrs noris arī vīru konkurencē, taču neviens no Latvijas duetiem tajā nestartē.

Pēdējās spēles Pasaules tūrē tika aizvadītas martā pirms pasauli pāršalca Covid-19 radītā pandēmija. Līdz šim Latvijas pludmales volejbola pārstāvji spēles aizvadīja pašmāju čempionātā "ERGO Open 2020".

Uz augšu