Traumētais Rondo dosies uz Orlando, lai pievienotos "Lakers"

FOTO: Reuters/ScanPix

Iepriekš traumu guvušais basketbolists Reidžons Rondo drīzumā dosies uz Orlando, kur turpinās dziedēt savainojumu, lai drīzumā pievienotos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienībai Losandželosas "Lakers", otrdien atklāja galvenais treneris Frenks Vogels.

Pirms aptuveni trim nedēļām Rondo guva īkšķa kaula plīsumu. Tolaik tika prognozēts, ka pieredzējušais basketbolists laukumā nevarēs doties aptuveni sešas līdz astoņas nedēļas.

"Viņš noteikti dosies uz "burbuli". Šķiet, ka Rondo uz Floridu dosies rītdien [trešdien]," atklāja "Lakers" treneris. "Spēlētājs kādu laiku pavadīs ārpus "burbuļa", bet vēlāk jau pievienosies komandai."

34 gadus vecais basketbolists pēc ierašanās Orlando būs spiests atrasties karantīnā līdz līgas medicīnas personāls paziņos, ka viņam ir ļauts piedalīties treniņos un spēlēs. 

"Lakers" uz Rondo palīdzību cer izslēgšanas spēlēs.

Ņemot vērā, ka sastāvā vairākas nedēļas nav pieredzējušais Rondo, pie lielāka spēles laika tikuši Alekss Karuso un Dions Vaiters.

"Lakers" ir Rietumu konferences līdere un jau nodrošinājusi sev vietu izslēgšanas spēlēs.

Sezonas turpinājumā Orlando Losandželosas vienība jau aizvadījusi trīs spēlēs, kurās izcīnītas divas uzvaras (pret Losandželosas "Clippers" un Jūtas "Jazz"), kā arī reizi piedzīvots zaudējums - pret Toronto "Raptors".

Uz augšu
Back