"Wizards" ar Pasečņiku ierindā atzīst "76ers" pārākumu

Anžejs Pasečņiks aizsardzībā
Anžejs Pasečņiks aizsardzībā Foto: EPA/Scanpix

Latvijas basketbolista Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" komanda naktī uz ceturtdienu (pēc Latvijas laika) piedzīvoja zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

"Wizards" ar rezultātu 98:107 (20:26, 27:28, 27:23, 24:30) piekāpās Filadelfijas "76ers", piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas kopš NBA sezonas atsākšanas.

Pasečņiks laukumā pavadīja 7 minūtes un 36 sekundes, taču ar rezultativitāti neizcēlās, sev atvēlētajā laikā neizpildot nevienu metienu pa grozu.

Latvijas basketbolists izcīnīja 2 atlēkušās bumbas, saņēma 4 piezīmes un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -7.

"Wizards" rindās pa 19 punktiem guva Džeroms Robinsons un Tomass Braients, kurš izcīnīja arī 10 atlēkušās bumbas, bet 17 iemeta Trojs Brauns juniors.

"76ers" sastāvā Džoels Embīds guva 30 punktus un izcīnīja 11 bumbas pie groziem, bet 17 punktus iemeta Tobiass Heriss.

Trešajā ceturtdaļā traumas dēl spēli priekšlaicīgi noslēdza viens no "76ers" komandas līderiem Bens Simonss.

"Wizards" ar 24 uzvarām un 44 zaudējumiem ierindojas 10. pozīcijā Austrumu konferencē, savukārt "76ers" ar bilanci 41-27 ieņem 6. vietu.

Vašingtonas vienībai ir sliktākā uzvaru un zaudējumu bilance starp 22 komandām, kas piedalās NBA sezonas turpinājumā Orlando.