"Riga" beidzot gūst vārtus un svin pirmo uzvaru pirmssezonas pārbaudes spēlēs

Latvijas čempione futbolā "Riga" trešdien Dubaijā izcīnīja pirmo uzvaru Dubaijas treniņnometnes ceturtajā pārbaudes spēlē, pieveicot Taškentas "Pahtakor".

"Riga" pārspēja Āzijas Čempionu līgas ceturtdaļfinālisti Taškentas "Pahtakor" ar 2:0 (0:0).

Interesantā spēlē 27.minūtē laba iespēja gūt vārtus bija Stefanam Milosevičam, taču rezultāts netika atklāts. 33.minūtē vēlreiz viens pretinieku vārtu priekšā bija Milosevičs, taču tika fiksēts aizmugures stāvoklis.

Pirmajā puslaikā "Riga" demonstrēja saturīgāko sniegumu šā gada pārbaudes mačos, taču rezultāts uz tablo palika 0:0.

69.minūtē "Riga" labā spēle nesa augļus, kad par spēli ar roku soda laukumā uz "Pahtakor" vārtiem tika piespriests 11 metru soda sitiens. To pārliecinoši realizēja Rišārs Kils Mbombo. Mbombo ieripināja bumbu vārtu kreisajā stūrī, kamēr vārtsargs leca uz otru pusi.

76.minūtē rezultāts kļuva 2:0 pēc centrējuma no kreisās puses, kad ar galvu no vārtu priekšas bumbu vārtos iesita "Riga" 20.numurs.

Iepriekšējās pārbaudes spēlēs "Riga" ar 0:4 zaudēja Sanktpēterburgas "Zeņit", ar 0:1 atzina "Krasnodar" pārākumu un ar 0:1 piekāpās Baltkrievijas klubam Soļigorskas "Šahtjor", ko vada Latvijā pazīstamais ukraiņu treneris Romāns Grigorčuks.

Nākamajā spēlē rīdzinieki svētdien spēkosies ar Maskavas komandu "Spartak".

Latvijas čempionvienībai treniņnometnes laikā paredzētas astoņas pārbaudes spēles.

"Riga" aizvadītajā sezonā jau trešo gadu pēc kārtas izcīnīja uzvaru Latvijas čempionātā.