Video un audio "VEF Rīga" sniegums un Gagarina kausa izcīņa

"VEF Rīga" FIBA Čempionu līgas otrajā posmā aizvadīja otro mājas spēli pret Bosnijas un Hercegovinas komandu Aleksandrovacas "Igokea", kurā piedzīvoja zaudējumu 75:91.

"Faceoff" podkāsta vadītāji Kaspars Dvinskis un Toms Prāmnieks apsprieda, kurš bija spēles vājais punkts, ja tālmetienu precizitāte bija 50% un kļūdas abām komandām līdzvērtīgi daudz. Vai tiešām viss slēpās vājajā sniegumā par atlēkušajām bumbām?

Tāpat Dvinskis pastāstīja par kuriozu, kā viņš gandrīz nokavēja komentēt spēli un palaida garām galvenā "VEF Rīga" trenera Jāņa Gailīša izteicienus pirmajā minūtes pārtraukumā.

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) notiek cīņa par Gagarina kausu. Abi podkāsta vadītāji apsprieda, kas mainījies izslēgšanas spēļu zaros, kuras komandas tiks tālāk, kuri rezultāti ir pārsteiguši un vai Maskavas CSKA iekļūs finālā.