Timma sekmē komandas uzvaru NBA G līgas mačā

Jānis Timma
Jānis Timma Foto: FIBA.com

Latvijas basketbolists Jānis Timma pirmdien sekmēja savas komandas uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) G līgas mačā.

Leiklendas "Magic" savā laukumā ar rezultātu 116:107 pārspēja "Wind City Bulls", pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Timma nospēlēja 18 minūtes, kuru laikā viņš guva deviņus punktus (2p. 0/1, 3p. 3/4) un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Džermains Tilmons, kurš guva 24 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas.

Pretinieku komandā Marko Simonovičs guva 20 punktus un izcīnīja 10 bumbas pie groziem.

"Magic" ar astoņām uzvaram un 16 zaudējumiem ieņem 12. vietu Austrumu konferencē, tikmēr "Bulls" ir vienu pozīciju priekšā ar bilanci 11-16.

29 gadus vecais Timma šosezon NBA G līgā piedalījies 12 mačos, vidēji laukumā pavadījis 21,4 minūtes un guvis 6,8 punktus.

Timma iepriekšējo maču izlaida, bet pirms tam divās spēlēs viņš punktus neguva.