Video Girgensonam rezultatīva piespēle zaudējumā Ņujorkā

Zemgus Girgensons (pa labi)
Zemgus Girgensons (pa labi) Foto: AP/Scanpix

Zemgus Girgensons svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

Bufalo "Sabres" izbraukumā ar rezultātu 4:5 (1:2, 2:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Ņujorkas "Rangers".

Girgensons piedalījās komandas vārtu guvumā otrajā periodā, kad amerikānis Kails Okposo izvirzīja "Sabres" vadībā ar 3:2.

Vēl Bufalo labā vārtus guva kanādietis Džefs Skiners, zviedrs Rasmuss Asplunds un amerikānis Vils Batčers.

"Rangers" sastāvā divus vārtus guva amerikānis Frenks Vatrano, pa reizei ar precīzu metienu izcēlās krievs Artemijs Panarins, kanādietis Aleksis Lafrenjē un amerikānis K'Andrē Millers, kurš izcēlās papildlaikā.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 39 sekundes. Viņš izpildīja trīs spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

28 gadus vecais Girgensons šosezon 40 mačos guvis astoņus vārtus, veicis sešas rezultatīvas piespēles un sakrājis lietderības koeficientu -5.

"Sabres" ar 56 punktiem 66 mačos ieņem sesto vietu Atlantijas divīzijā, tikmēr "Rangers" ar 89 punktiem 66 spēlēs ierindojas trešajā pozīcijā Metropolitēna divīzijā.