Mazurs atbrīvots no Lietuvas "Šiauliai" galvenā trenera amata

Nikolajs Mazurs
Nikolajs Mazurs Foto: Eero Vabamägi

Latviešu treneris Nikolajs Mazurs atbrīvots no Lietuvas Basketbola līgas (LKL) komandas "Šiauliai" galvenā trenera amata, pirmdien ziņo klubs.

Šauļu komanda pirmdien mājās ar rezultātu 66:103 zaudēja Utenas "Juventus" vienībai un LKL turnīra tabulā ar divām uzvarām 14 mačos ieņem pēdējo, 12.vietu. Mazuru pie Šauļu komandas stūres aizstās Židrūns Urbons.

Mazurs "Šiauliai" galvenā trenera amatā tika apstiprināts šajā vasarā, bet iepriekšējās divas sezonas viņš vadīja Igaunijas klubu "Tartu Universitāte"/"Maks & Moorits". Ar Tartu komandu Mazurs divas reizes izcīnīja Igaunijas čempionāta sudraba godalgas, triumfēja Igaunijas kausa izcīņā un sasniedza Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas finālčetrinieka turnīru.

Pirms pārcelšanās uz Igauniju viņš bija galvenais treneris "Ogrē". Latvijā Mazurs vadījis arī "VEF Rīga" vienību, ar kuru 2015.gadā kļuva par valsts čempionu.

Tāpat Mazurs karjeras laikā vadījis komandas Gruzijā un Krievijā, kā arī strādājis vairākās Latvijas jauniešu izlasēs.