Video Itālijas čempionātā laukumā saļimis "AS Roma" futbolists

Evans Ndika
Evans Ndika Foto: EPA/Scanpix

Pēc "AS Roma" spēlētāja Evana Ndikas saļumšanas laukumā svētdien tika pārtraukta Itālijas A sērijas spēle.

"AS Roma" viesojoties pie "Udinese", otrajā puslaikā 24 gadus vecais aizsargs saļima un, iespējams, piedzīvoja sirdstrieku. Viņš no laukuma tika nonests uz nestuvēm un, pametot laukumu, futbolists bija pie samaņas un parādīja uz augšu paceltu īkšķi.

Romas komanda pēc spēles pavēstīja, ka Ndika nogādāts slimnīcā, lai veiktu izmeklējumus.

"Evans jūtas labāk, viņam ir labs garastāvoklis. Viņš paliks ārstu uzraudzībā, lai veiktu pārbaudes slimnīcā," teikts Romas kluba paziņojumā.

23. minūtē laukuma saimniekus izvirzīja vadībā Roberto Pereira, bet 64. minūtē neizšķirtu panāca Romelu Lukaku.

Spēle tika apturēta 72. minūtē, kad rezultāts bija 1:1, un tā tiks pabeigta citā datumā, kuru noteikts Itālijas A sērija.

Aizsargs uz Romas komandu pārcēlās pagājušajā vasarā no Vācijas vienības Frankfurtes "Eintracht". Šosezon viņš Romas rindās visos turnīros kopā aizvadījis 28 spēles un izdarījis divas rezultatīvas piespēles. Ndika līgums ar klubu ir spēkā līdz 2028. gada vasarai.

Portāls "Transfermarkt" lēš, ka spēlētāja vērtība ir 23 miljoni eiro.