Kuksiks nespēj gūt punktus; komandai zaudējums

ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda izbraukumā ar 58:80 piekāpās Oregonas ''Beavers''.

Pēc pirmā puslaika mājinieki bija iekrājuši tikai četru punktu pārsvaru (34:30), taču otrajā spēles daļā ''Beavers'' vienība kontrolēja notikumus laukumā, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 80:58.

Uzvarētājiem Džo Bartons guva 17 punktus, savukārt "Sun Devils" rindās Tajs Abots izcēlās ar 18 gūtajiem punktiem.

Tikmēr Kuksiks maču sāka komandas sākuma sastāvā un spēlēja 21 minūti, kuru laikā punktus neguva (2p.0/1, 3p. 0/4), taču izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izpildīja divas rezultatīvas piespēles, divreiz pārķēra bumbu un saņēma trīs piezīmes.

"Sun Devils" šosezon izcīnījusi septiņas uzvaras un piedzīvojusi piecus zaudējumus.