Kuksiks rezultatīvākais komandas uzvarā

ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda izbraukumā ar 78:75 pārspēja Nevadas ''Wolf Pack'' komandu. Kuksika kontā 20 punkti.

Pēc pirmā puslaika ar 33:26 vadībā bija izvirzījušies viesi un arī otrajā spēles daļā "Sun Devils" visu laiku atradās priekšā, taču neilgi pirms pamatlaika beigām Nevadas basketbolisti pietuvojās līdz -1 (66:67).

Tomēr atlikušajā laikā "Sun Devils" vienība uzvaru no rokām neizlaida, gūstot šosezon pirmo panākumu izbraukumā.

Uzvarētājiem Tajs Abots guva 17 punktus un pievienoja septiņas bumbas zem groziem, bet Trents Lokets pievienoja 15 punktus.

Tikmēr Kuksiks spēlēja 33 minūtes, kuru laikā guva 20 punktus (1p. 6/8, 2p.1/2, 3p. 4/6), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izpildīja divas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja četras piezīmes.

"Sun Devils" šosezon izcīnījusi piecas uzvaras un piedzīvojusi četrus zaudējumus.