Kuksikam astoņi punkti ''Sun Devils'' zaudējumā

Latviešu basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" vienība savā laukumā ar 58:67 piekāpās "Red Storm" komandai.

Spēles pirmajā puslaikā desmit punktu pārsvaru iekrāja "Sun Devils" basketbolisti (30:20), taču mača otro daļu veiksmīgāk aizvadīja viesi, izcīnot uzvaru ar 67:58.

Kuksiks spēli sāka starta pieciniekā un spēlēja 21 minūti, kuru laikā guva astoņus punktus (3p. 2/3, 1p. 2/2), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja, kā arī pieļāva trīs kļūdas un nopelnīja četras personiskās piezīmes.

Uzvarētājiem Džastins Braunlijs guva 20 punktus, bet mājinieku rindās Tajs Abots guva 22 punktus.

Šosezon "Sun Devils" vienība izcīnījusi trīs uzvaras un piedzīvojusi divus zaudējumus.