''Rīga'' MHL mačā 13:4 sagrauj Čehovas hokejistus (14)

Pārliecinošu uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā trešdien izcīnīja "Rīgas" vienība, kas ar 13:4 (5:1, 4:1, 4:2) sagrāva Čehovas "Ruskije vitjazi".

Jau spēles sākumā "Rīga" hokejisti aktīvi uzbruka un 11 minūšu laikā guva trīs ātrus vārtus, pēc kā "Ruskije vitjazi" nomainīja vārtsargu.

Rīdzinieki aktīvi turpināja spēlēt līdz pat pirmās trešdaļas beigām, kas beidzās ar 5:1 "Rīga" labā.

Arī otrajā trešdaļā spēles raksturs nemainījās un "Rīga" turpināja gūt vārtus, otrā trešdaļa noslēdzās ar 9:2. Trešajā trešdaļā spēles temps nedaudz kritās, bet tas neliedza "Rīga" hokejistiem gūt vēl četrus vārtus un izvirzīties vadībā jau ar 13:2, tomēr mača izskaņā pretinieki divus vārtus atguva, neļaujot izcīnīt panākumu ar desmit vārtu pārsvaru.

Šī MHL čempionātā kļuva par pirmo spēli šosezon, kurā kāda komanda guva vairāk nekā desmit vārtus. Tāpat "Rīga" izcīnīja pārliecinošāko panākumu čempionātā šosezon.

HK ''Rīga'' – Čehovas "Ruskije vitjazi" 13:4 (5:1, 4:1, 4:2)

Vārtu guvēji: Miks Indrašis (Cinks, Jakovļevs) 2:11 (1:0), Mārtiņš Porejs (Podziņš) 4:19 (2:0 vair.), Raimonds Vilkoits (Dobreņkijs, Galkins) 10:32 (3:0 vair.), Ainārs Podziņš (Cinks, Jakovļevs) 11:49 (4:0), Artūrs Mickēvičs (Indrašis) 14:37 (5:0), Georgijs Belousovs (Tuljakovs, Kudinovs) 19:05 (5:1 vair.), Māris Bičevskis (Biezais, Jakovļevs) 25:51 (6:1), Ēriks Ševčenko (Podziņš, Cinks) 27:24 (7:1 vair.), Juris Upītis (Indrašis, Podziņš) 31:57 (8:1), Staņislavs Levins (Miņins) 35:37 (8:2), Juris Upītis (Dobreņkijs) 35:57 (9:2 vair.), Edgars Kurmis (Lipsbergs) 50:05 (10:2), Raimonds Vilkoits (Dobreņkijs, Upītis) 53:06 (11:2), Artūrs Mickēvičs (Biezais) 53:55 (12:2), Mārtiņš Porejs (Galkins) 57:17 (13:2 vair.), Jaroslavs Tuļjakovs 57:38 (3:13 soda metiens), Maksims Kartoškins (Kudinovs, Tatalins) (4:13).

Par labāko spēlētāju "Rīga" komandā tika atzīts Kurmis, bet "Ruskije vitjazi" vienībā - Kartoškins.

Jau ziņots, ka pirmdien rīdzinieki ar 4:5 atzina Mitišču "Mitiščinskije atlanti" vienības pārākumu, piedzīvojot pirmo zaudējumu savā laukumā šosezon.

Pirmajās desmit regulārās sezonas spēlēs "Rīga", kas ir Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda,  izcīnījuši 23 punktus (pagaidām 1.vieta Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā), bet Čehovas hokejisti 13 mačos tikuši pie astoņiem punktiem.

Vēl nākamās sešas spēles rīdzinieki aizvadīs savā laukumā. Piektdien plkst. 19.30 Latvijas klubs tiksies ar Habarovskas vienību.

Regulārajā sezonā kopā Latvijas klubam paredzētas 56 spēles.