Kuksikam deviņi punkti; komandai otrais zaudējums pēc kārtas

Zaudējumu ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē piedzīvojusi Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda, kas savā laukumā ar 61:78 atzina Vašingtonas ''Cougars'' pārākumu.

Šis "Sun Devils" vienībai bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Jau pēc pirmā puslaika mājiniekiem bija desmit punktu deficīts (31:41), turklāt arī pēc pārtraukuma ar precīziem uzbrukumiem sāka Vašingtonas štata basketbolisti, kuri iniciatīvu no rokām tā arī neizlaida, izcīnot uzvaru ar 78:61.

Zaudētājiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Tajs Abots, bet uzvarētājiem ar 25 punktiem izcēlās DiAngelo Kasto.

Tikmēr Kuksiks spēli sāka komandas sākuma sastāvā un spēlēja 31 minūti, kuras laikā guva deviņus punktus (2p. 0/1, 3p. 3/6), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izpildīja piecas rezultatīvas piespēles (labākais rādītājs komandā), pārtvēra vienu bumbu, kā arī vienreiz pārkāpa noteikumus.

Šosezon "Sun Devils" basketbolisti izcīnījuši deviņas uzvaras un piedzīvojuši tikpat zaudējumu.