Kuksikam astoņi punkti; ''Sun Devils'' piedzīvo zaudējumu

Zaudējumu ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē piedzīvojusi Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda, kas izbraukumā ar 69:80 piekāpās Arizonas ''Wildcats'' vienībai.

Spēles pirmajā puslaikā veiksmīgāk uzbrukumā darbojās mājinieki, kas ieguva deviņu punktu pārsvaru (43:34).

Otrajā puslaikā spēles gaita izlīdzinājās, tomēr "Sun Devils" vienībai neizdevās pārņemt iniciatīvu, kā rezultātā tika piedzīvota neveiksme ar 69:80.

Kuksiks spēlēja 25 minūtes, kuru laikā guva astoņus punktus (3p. 2/6, 1p. 2/2), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izpildīja vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra divas bumbas, vienreiz kļūdījās un nopelnīja četras piezīmes.

Šosezon "Sun Devils" basketbolisti izcīnījuši deviņas uzvaras un piedzīvojuši astoņus zaudējumus.