Kuksikam seši punkti komandas uzvarā

ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda izbraukumā ar 60:55 pārspēja Oregonas ''Ducks'' vienību.

Spēle ilgāku laiku ritēja ar nelielu viesu pārsvaru, savukārt pēc pārtraukuma vadībā izvirzījās arī mājinieki, kas gan iegūto handikapu neprata nosargāt, piedzīvojot zaudējumu ar 55:60.

Uzvarētājiem Kariks Fēlikss guva 19 punktus, bet Brendona Dansona kontā 14 punkti.

Tikmēr Kuksiks spēlēja 31 minūti, kuru laikā guva sešus punktus (2p. 0/2, 3p. 2/5), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra vienu bumbu, kā arī divreiz kļūdījās un nopelnīja trīs piezīmes.

"Sun Devils" šosezon izcīnījusi astoņas uzvaras un piedzīvojusi piecus zaudējumus.