Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Popradas "Lev" KHL tomēr nespēlēs

FOTO: TVNET

Slovākijas klubs Popradas "Lev" nākamajā sezonā tomēr nepiedalīsies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) turnīrā, vēsta līgas oficiālā interneta mājaslapa.

Šādu lēmumu KHL vadība pieņēmusi tāpēc, ka Slovākijas Hokeja federācija (SZLHK) nemitīgi kavējas ar atļaujas došanu "Lev" startam KHL. Sarunas notikušas jau divas nedēļas, bet nebija vainagojušās ar panākumiem.

Vēl pirmdien tika ziņots, ka komanda saņēmusi atļauju, tomēr vēlāk tika skaidrots, ka šāds lēmums tiktu pieņemts tikai 18.augustā.

Kā bija teikts SZLHK paziņojumā, līdz šim laikam klubam jāsniedz Krievijas Hokeja federācijas lūgums SZLHK un Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) paskaidrojums, ka "Lev", startējot KHL, paliks kādas hokeja federācijas locekle.

Pagājušās nedēļas beigās atļauju "Lev" komandai startēt KHL sniedza pārējās Slovākijas komandas.

Kā ziņots, "Lev" KHL dalībkomandu pulkā tika apstiprināta šomēnes. Popradas "Lev" sponsori ir tie paši, kas ar Čehijas komandu Hradeckrāloves "Lev" centās panākt dalību KHL, bet Čehijas Hokeja federācijas valdes lēmums bija noraidošs.

"Lev" komandai jaunajā KHL čempionātā bija paredzēts spēlēt Bobrova divīzijā kopā ar Rīgas "Dinamo", Sanktpēterburgas SKA, Maskavas "Spartak", Maskavas CSKA un apvienoto klubu Maskavas "Dinamo", kuru vadīs Latvijas izlases treneri Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Bobrova divīzijā "Lev" tika iekļauts Baltkrievijas vienības Minskas "Dinamo" vietā, kas tagad spēlēs Tarasova divīzijā.

Maijā KHL oficiāli tika apstiprināta arī Hantimansijskas "Jugra" vienība, kurā nākamsezon spēlēs Latvijas hokeja izlases pamatvārtsargs Edgars Masaļskis.

Kā jau gaidīts, šī vienība nākamajā sezonā nomainīs finansiālu problēmu nomocīto Toljati "Lada" komandu un Maskavas "Dinamo" vienību, kas apvienojusies ar Balašihas MVD klubu.

Kā ziņots, vēlmi iesaistīties KHL čempionātā bija izteikušas arī Tjumeņas "Gazovik", Maskavas "Kriļja Sovetov" , jaunveidojamā Lietuvas komanda Viļņas "Vētra" un Kijevas "Budiveļņik".

Tomēr neviena no šīm vienībām nākamajā sezonā KHL vēl nespēlēs.

Jau ziņots, ka pirmajā KHL čempionātā startēja arī Voskresenskas "Himik" komanda, ko otrajā sezonā nomainīja Jekaterinburgas "Avtomobilist" komanda. Līdz ar to arī abās pirmajās sezonās KHL startēja pa 24 komandām.

Uz augšu
Back