"Ādolfs" plosās Vācijā (7)

Latvijas basketbolists Kristaps Valters trešdien Vācijas bundeslīgas čempionāta spēlē guva 15 punktus, palīdzot savam klubam Oldenburgas "EWE Baskets" savā laukumā sīvā cīņā ar 86:82 uzvarēt Braunšveigas "BS/Energy".

Izšķirīgo pārsvaru Oldenburgas komanda ieguva pēdējā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar 33:20.

Valters laukumā aizvadītajās 28 minūtēs izdarīja arī četras rezultatīvas piespēles, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un pārtvēra divas pretinieku piespēles.

Latvijas basketbolists spēlē realizēja tikai vienu no pieciem trīspunktu un divus no četriem divpunktu metieniem, kā arī astoņus no deviņiem soda metieniem.

Savukārt citā bundeslīgas spēlē vakar Vācijas čempionvienība Bambergas GHP viesos ar 75:78 zaudēja Ludvigsburgas "EnBW". Latvijas izlases uzbrucējs Uvis Helmanis laukumā bija tikai nepilnas astoņas minūtes, kuru laikā punktus neguva.