Rastorgujevs saaukstēšanās dēļ nepiedalīsies individuālajā distancē

Andrejs Rastorgujevs

FOTO: Sputnik/LETA

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs saaukstēšanās dēļ trešdien nepiedalīsies Pasaules kausa pirmā posma 20 kilometru individuālajā distancē, ziņo sportista komanda.

Neskatoties uz to, biatlonists dara visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk atgūtu veselību un cer, ka jau piektdien varēs iziet uz starta desmit kilometru sprinta disciplīnā.

"Saaukstēšanās man vēl neļauj darboties ar 100% atdevi, tāpēc esam nolēmuši, ka uz starta smagajā 20 kilometru distancē trešdien vēl nedošos. Darīšu visu iespējamo, lai piektdien uz sprinta distanci jau būtu ierindā," stāsta Rastorgujevs.

Individuālās distances starta sarakstā no latviešiem iekļauti Daumants Lūsa, Aleksandrs Patrijuks un Roberts Slotiņš.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka svētdien Rastorgujevs pārī ar Baibu Bendiku ieguva 12.vietu jauktajā stafetē.

Pasaules kausa pirmajā posmā vīriem bez individuālās distances un sprinta paredzēta arī iedzīšana, kurai starts tiks dots svētdien.

Pasaules kausa izcīņā šajā sezonā kopumā būs deviņi posmi, tostarp pasaules čempionāts, kas martā notiks Estešundā, Zviedrijā. Savukārt sezona noslēgsies uzreiz pēc tam nākamajā etapā Norvēģijā.

Pērn vīriešu konkurencē par Pasaules kausa ieguvēju kļuva titulētais francūzis Martēns Furkads, kamēr dāmām labākā bija somiete Kaisa Mekereinena.

Uz augšu