Itālis Fonjīni triumfē Montekarlo "Masters" turnīrā

LETA/AFP
Fabio Fonjīni
Fabio Fonjīni Foto: AP/Scanpix

Itālijas tenisists Fabio Fonjīni svētdien triumfēja Montekarlo "Masters 1000" sērijas turnīrā.

Fonjīni, kurš ATP rangā ieņem 18.vietu, finālā ar rezultātu 6-3, 6-4 pārspēja serbu Dušanu Lajoviču, kurš atrodams reitinga 48.pozīcijā.

Viņš kļuva par pirmo itāli pēdējā 51 gada laikā, kurš uzvarējis Montekarlo turnīrā. Pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados trīs reizes šajā turnīrā uzvarēja Nikola Pjetrandželi.

Fonjīni pusfinālā apturēja māla karali Rafaelu Nadalu, kurš turnīrā Montekarlo triumfējis 11 reizes.

"Sajūtas ir ļoti īpašas, jo netālu ir mana dzimtā vieta. Sezonu sāku slikti, tāpēc šis tituls ir neticams sasniegums," teica 31 gadu vecais Fonjīni, kurš izcīnīja savu devīto ATP titulu karjerā.

Tikmēr Lajovičs spēlēja savā pirmajā ATP finālā.