Latvijas perspektīvā tenisiste Bartone: Mazais sapnis ir piepildījies

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Kamilla Bartone
Kamilla Bartone Foto: Arata Yamaoka (www.itftennis.com)

Latvijas jaunajai tenisistei Kamillai Bartonei sacenšanās junioru sezonas noslēguma turnīrā jeb "Junior Finals" būs solis tuvāk profesionāles karjerai, uzsver sportiste.

2015.gadā junioru sezonas noslēguma turnīrā piedalījās Aļona Ostapenko, kura toreiz ieņēma sesto vietu. Šogad turnīrā vietu nodrošinājusi 17 gadus vecā Bartone.

"Kad Ostapenko mamma [Jeļena Jakovļeva] bija mana trenere, viņa man no Čendu pārveda pandu, kas bija tērpta "Junior Masters" kreklā. Panda vēl joprojām ir manā istabā un visu laiku atgādina par to, kur es gribu nokļūt. Tagad mazais sapnis ir piepildījies," Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) citē Bartones teikto.

ITF junioru sezonas noslēguma turnīrs norisināsies oktobra pēdējā nedēļā.

"Kad sapratu, ka esmu kvalificējusies turnīram, biju ļoti laimīga un tagad nevaru sagaidīt, ka tur piedalīšos. Tas ir īpašs turnīrs, kas piedāvā iespēju ar uzvaru noslēgt sezonu. Uzvarēt šajā turnīrā, iespējams, ir labākais, kas var notikt junioru tūrē," secina Bartone.

Bartone šajā sezonā divreiz iekļuva junioru "Grand Slam" turnīru ceturtdaļfinālos, bet dubultspēlēs triumfēja ASV atklātā čempionāta meiteņu sacensībās un Vimbldonā aizkļuva līdz finālam.

"Esmu diezgan apmierināta ar saviem šīs sezonas rezultātiem," secina Bartone, kuras piemērs tenisā ir Ana Ivanoviča. "Pats interesantākais, ka šosezon zaudēju trīs junioru "Grand Slam" turnīru uzvarētājām un vienai finālistei. Tas man palīdz motivēt sevi nākamajai sezonai. Cenšos iegūt pēc iespējas lielāku pieredzi, kas noderēs profesionālajā karjerā. Katra diena tenisā ir kā jauna mācību stunda."

Vimbldonas turnīrā viņai bija iespēja satikt Kembridžas hercogieni Katrīnu.

"Ne katram ir tāda iespēja viņu satikt. Atrodoties blakus, nemaz nešķita, ka viņa būtu no karaliskās ģimenes. Viņa izturējās un runāja kā vienkāršs cilvēks, kā arī bija ļoti draudzīga," tikšanos atceras Bartone.

Latvijas jaunā tenisiste ir gatava karjeras nākamajiem izaicinājumiem.

"Jau sacenšanās ITF "Junior Finals" ir solis tuvāk manai profesionālajai karjerai. Kā jebkurai tenisistei, mērķis ir būt pašai labākajai," pauž Bartone.

Viņa šogad debitēja WTA tūrē, Jūrmalas "International" turnīrā ciešot zaudējumu kvalifikācijas pirmajā kārtā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu