Ankipāns: Divu pieredzējušu uzbrucēju kļūdas noveda mūs iedzinējos

Ģirts Ankipāns

FOTO: Raimonds Volonts, "Dinamo Rīga"

Pekinas "Kuņluņ Red Star" otrdien nospēlēja profesionālāk par Rīgas "Dinamo", pēc zaudējuma secina rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Rīgas "Dinamo" otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā savā laukumā ar rezultātu 1:3 (1:2, 0:0, 0:1) zaudēja vienai no vājākajām Austrumu konferences komandām Pekinas "Kuņluņ Red Star".

"Spēle bija skatāma un abas komandas skatītājiem dāvāja labu hokeju. Komanda ir ļoti sakārtota un viena no karstākajām līgā šajā brīdī, spēlē disciplinēti. Divu pieredzējušu uzbrucēju kļūdas noveda mūs iedzinējos. Bija ļoti grūti atspēlēties, lai gan bija pārsvars. Viņu vārtsargs spēlēja atzīstami un komanda vinnēja pelnīti, jo nospēlēja daudz profesionālāk," pēcspēles preses konferencē stāstīja Ankipāns.

Šajā spēlē rīdziniekiem nevarēja palīdzēt viens no uzbrukuma līderiem Brendons Makmilans, kurš iepriekšējā cīņā tika savainots.

"Makmilanam ir pamatīgs augšstilba sasitums. Viņš spēlēs nākošajās spēlēs. Mums viņa pietrūka, bet tā ir hokeja sastāvdaļa," atklāja Ankipāns.

Tāpat rīdziniekiem bija jāiztiek bez Kristofera Berjlunda.

"Arī trauma, diemžēl. Pēdējos mačos viņš spēlēja ar pretsāpju līdzekļiem, bet visam ir savas robežas. Dzelzs vīrs, labi turas," zviedru hokejista izturību lielīja Ankipāns.

Uzbrucēju pirmā virknējuma centrā šodien spēlēja Gints Meija.

"Bērziņa, Džeriņa un Batņas maiņas šodien parādīja labu hokeju un deva lielu ieguldījumu. Meija diezgan daudz ir spēlējis centrā, tāpēc tā, manuprāt, bija laba izvēle," teica Ankipāns.

Šobrīd Rīgas klubs ar 16 punktiem 23 spēlēs ieņem pēdējo, 12.vietu Rietumu konferencē un ir vājākais visā līgā.

Uz augšu