"Metta" noslēdz jaunu līgumu ar rezultatīvo Krolli

Raimonds Krollis

FOTO: www.fsmetta.lv

"Optibet" Latvijas futbola virslīgas komanda noslēgusi jaunus līgumus ar akadēmijas audzēkņiem Rihardu Ozoliņu un Raimondu Krolli, informē klubs.

2001.gadā dzimušie futbolisti līgumus ar "Metta" komandu parakstījuši uz vairākām sezonām. 

Krollis kluba sistēmā ir kopš pašiem pirmssākumiem, bet Ozoliņš akadēmijai pievienojās 2013. gadā. Jaunie spēlētāji izgājuši cauri visai akadēmijas sistēmai un aizvadītajā sezonā bija stabilas meistarkomandas pamatvērtības. 

Šosezon abi futbolisti aizvadīja 28 spēles, kurās Krollis guva piecus vārtus un trīs reizes rezultatīvi piespēlēja, bet Ozoliņam bija vieni vārti un viena rezultatīva piespēle.

Krollis ar Ozoliņu arī sekmēja Latvijas U-19 izlases iekļūšanu Eiropas čempionāta kvalifikācijas elites kārtā, kas norisināsies nākamā gada pavasarī.

"Metta" komandu pametis iepriekšējo divu sezonu uzbrukuma līderis Tamirlans Džamalutdinovs un Kristaps Liepa. Tāpat Rīgas komanda neturpinās sadarbību ar Kabelo Seribu un Vinisiusu Venerandu.

"Metta" aizvadītajā sezonā palika pēdējā deviņu komandu konkurencē, bet pārspēlēs saglabāja vietu "Optibet" Latvijas futbola virslīgā.

Uz augšu