UEC publiskojusi plānotos Eiropas kausa BMX riteņbraukšanā norises laikus

FOTO: Publicitātes foto

Eiropas Riteņbraukšanas savienība (UEC) nākusi klajā ar paziņojumu par plānoto 2020. gada Eiropas kausa BMX riteņbraukšanā norisi. 

Kopumā plānots aizvadīt sešus posmus, kas notiks trīs nedēļas nogalēs. Pirmie divi posmi gaidāmi 5. un 6. septembrī Itālijas pilsētā Veronā.

UEC Eiropas kausa posmi BMX riteņbraukšanā tradicionāli pulcē visa vecuma un meistarības braucējus kā no Eiropas, tā citiem pasaules reģioniem. Allaž kuplā skaitā šajās sacensībās piedalās un panākumus gūst Latvijas sportisti. Marta sākumā UEC uz nenoteiktu laiku atlika posmu norisi vīrusa Covid–19 izraisītās pandēmijas dēļ.

Situācijai pakāpeniski uzlabojoties, UEC informējusi ne vien par Eiropas čempionāta, bet arī Eiropas kausa posmu BMX riteņbraukšanā norisi. Ja situācija ļaus, plānots aizvadīt sešus posmus. Pirmie divi no tiem gaidāmi 5. un 6. septembrī Itālijas pilsētā Veronā. 19 un 20 septembrī gaidāmi posmi Francijas pilsētā Sarrians, bet punkts sezonai tiks likts ar posmiem Zolderas trasē, Beļģijā 31. oktobrī un 1. novembrī.

Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā notiks Beļģijas pilsētā Deselā no 2. – 4. oktobrim.

Uz augšu
Back