Zināms, kad sāksies Latvijas BMX sezona

Māra Štromberga BMX trase „Valmiera" FOTO: Publicitātes foto

Latvijas BMX klubu padomes sēdē tika lemts sacensību sezonu sākt 11.jūlijā Burtnieku novada "Avotu" trasē, kur notiks nacionālā seriāla pirmais posms, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF). 

Seriālā iekļauti kopumā pieci posmi, bet Latvijas čempionāts visām vecuma un meistarības grupām notiks 15.augustā Ventspilī.

Ar mērķi izveidot jaunu pašmāju BMX riteņbraukšanas kalendāru, ceturtdien Rīgā notika Latvijas BMX klubu padomes sēde. LRF un klubu pārstāvji vienojās nacionālo BMX seriālu aizvadīt piecos posmos.

Jaunā sezona tiks atklāta 11.jūlijā ar sacensībām Burtnieku novada "Avotu" trasē. Nacionālais seriāls notiks arī - Vecpiebalgā, Jelgavā, Smiltene novada Silvā un Māra Štromberga BMX trasē Valmierā. Sacensību dalībnieki tiks vērtēti 20 vecuma un meistarības grupās.

BMX Latvijas čempionāts šogad notiks 15.augustā Ventspilī. Par valsts čempiona tituliem vienās sacensībās sacentīsies bērnu, jauniešu, amatieru, junioru un elites grupu sportisti. Junioru un elites grupās startēs arī Lietuvas sportisti, kas sacentīsies par savas valsts čempiona tituliem.

Uz augšu
Back