Ostapenko "French Open" priekšvakarā saglabā savu pozīciju WTA rangā

Aļona Ostapenko

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko svētdien atjaunotajā WTA rangā saglabājusi 43.vietu, kamēr Anastasija Sevastova ir 48.vietā.

Ostapenko aizvadītajā nedēļā aizkļuva līdz Strasbūras WTA "International" trešajai kārtai, bet nākamās nedēļas sākumā viņa uzsāks dalību Francijas atklātajā čempionātā, kur pirms trim gadiem tika kronēta par čempioni. Tikmēr Sevastova iepriekšējā nedēļā nespēlēja un viņa nepiedalīsies arī "French Open", tādējādi nevarēs papildināt savu punktu krājumu.

Ostapenko Parīzē pirmajā kārtā tiksies ar amerikānieti Medisonu Brenglu, kura par vienu pozīciju atkāpusies uz 78.vietu. 

Latvijas trešā rakete Diāna Marcinkēviča rangā zaudējusi trīs vietas un ir 260., bet Daniela Vismane saglabā 495.pozīciju. Par divām vietām atkāpusies Kamilla Bartone (WTA 923.), kamēr Margarita Ignatjeva un Elza Tomase zaudējušas pa četrām un sešām vietām un ir attiecīgi 951. un 1072.pozīcijās, bet Darja Semeņistaja par 17 vietām pakāpusies uz 1286.pozīciju.

Pirmajā desmitniekā izmaiņu nav. Pirmā joprojām ir austrāliete Ešlija Bārtija, kurai seko rumāniete Simona Halepa, trešo vietu ieņem japāniete Naomi Osaka, aiz kuras atrodama čehiete Karolīna Plīškova. Piekto vietu ieņem ukrainiete Jeļina Svitoļina, aiz kuras ir amerikāniete Sofija Kenina. Tālāk seko kanādiete Bjanka Andresku, Kiki Bertensa no Nīderlandes un devītajā pozīcijā esošā Serēna Viljamsa no ASV. Ranga desmitajā pozīcijā aizvien atrodas šveiciete Belinda Benčiča.

Dubultspēļu rangā Ostapenko saglabājusi augsto 19.vietu, arī šonedēļ 164. ir Sevastova, bet Marcinkēviča (323.) zaudējusi četras pozīcijas. Par 59 vietām pakāpusies Vismane (737.), Ignatjeva saglabā 910.vietu, bet Līga Dekmeijere atkāpusies par trim vietām (990.). Pēc pirmā ITF titula uzreiz par 111 vietām pakāpusies Semeņistaja,  kura ieņem 1035.vietu, bet sešu vietu kritums ir Bartonei, kura atrodama 1169.pozīcijā.

Uz augšu
Back