Sevastovai traumas dēļ šī sezona ir beigusies

Anastasija Sevastova

FOTO: Raul Mee

Tenisiste Anastasija Sevastova gūtā savainojuma dēļ šosezon vairs nedosies laukumā, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums "Sporta studija".

Sevastova nepiedalās šobrīd notiekošajā "French Open" turnīrā, bet otrdien raidījums "Sporta studija" savā "Instagram" kontā vēstīja, ka pirmajos treniņos uz māla seguma liepājniece guvusi kājas augšstilba aizmugurējā muskuļa traumu.

Šā iemesla dēļ Sevastova nespēja sagatavoties Francijas atklātajam čempionātam, kā arī būs spiesta izlaist visu atlikušo sezonu.

Sevastovai šī sezona bija pagalam neveiksmīga, jo WTA tūrē viņai desmit spēlēs izdevās izcīnīt vienu uzvaru. Tā gūta "US Open" pirmajā kārtā, kad ar 6-3, 5-7, 6-4 izdevās pieveikt amerikānieti Koko Gofu.

Kopumā viņa šosezon uzvarējusi divās no 12 spēlēm, pirms "US Open" pirmās kārtas pārvarēšanas iepriekšējo panākumu gūstot Federāciju kausā, kad tika pārspēta Serēna Viljamsa.

Šosezon tenisiste nevienā WTA turnīrā netika tālāk par otro kārtu, bet septiņas no astoņām sacensībām viņai beidzās jau pēc viena mača.

Uz augšu
Back