Noskaties: NBA zvaigzne Durants atgriežas laukumā pēc 552 dienu pārtraukuma

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Kevins Durants svētdien aizvadīja pirmo spēli pēc 552 dienu pārtraukuma.

Jau vēstīts, ka Rodiona Kuruca pārstāvētā komanda Bruklinas "Nets" svētdien mājās ar rezultātu 119:114 pārspēja Vašingtonas "Wizards" vienību, kuru pārstāv Dāvis Bertāns un Anžejs Pasečņiks.

Uzvarētāju rindās Durants laukumā pavadīja 24 minūtes, kuru laikā viņš guva 15 punktus (1p. 5/6, 2p. 5/10, 3p. 0/2), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus.

Durants nebija spēlējis kopš 2019. gada jūlija, kad viņš Goldensteitas "Warriors" komandas sastāvā NBA finālsērijas piektajā spēlē pārrāva Ahileja cīpslu. "Warriors" togad finālā atzina Toronto "Raptors" pārākumu.

"Tā bija lieliska sajūta būt atpakaļ laukumā, būt rutīnā un atkal justies kā spēlētājs," sacīja 32 gadus vecais Durants, kurš 2017. un 2018. gadā kļuva par NBA čempionu ar "Warriors" komandu.