Video Porziņģim teicams sniegums "Mavericks" uzvarā

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: Reuters/ScanPix

Kristaps Porziņģis sestdien demonstrēja teicamu sniegumu un sekmēja Dalasas "Mavericks" komandai uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā.

"Mavericks" izbraukumā ar rezultātu 116:103 (28:29, 34:22, 31:22, 23:30) pārspēja Denveras "Nuggets", pārtraucot pretiniekiem piecu uzvaru sēriju.

Porziņģis laukumā pavadīja 29 minūtes, kuru laikā viņš guva 25 punktus (2p. 5/8, 3p. 5/7), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un bloķēja trīs metienus, kā arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra vienu bumbu.

Latvijas basketbolists kļuva par "Mavericks" rezultatīvāko spēlētāju šajā mačā. Dalasas vienības līderis Luka Dončičs guva 21 punktu un veica 12 rezultatīvās piespēles, bet Džošs Ričardsons pievienoja 20 punktus.

"Nuggets" rindās Nikola Jokičs izcēlās ar 26 punktiem, 11 rezultatīvām piespēlēm un deviņām izcīnītām atlēkušajām bumbām. Vēl katrs 23 punktus pievienoja Vils Bārtons un Maikls Porters juniors.

Mača pirmajās divās minūtēs "Mavericks" nokļuva 0:10 iedzinējos, taču drīz vien Dalasa atspēlējās. Noslēdzoties pirmajai ceturtdaļai, komandas šķīra vairs tikai viens punkts (28:29).

Otrajā ceturtdaļā "Mavericks" ieguva iniciatīvu, turot vadības grožus. Trešajā ceturtdaļā Dalasa iekrāja jau +20 pārsvaru, ko "Nuggets" vairs nespēja atspēlēt.

"Mavericks" ar 20 uzvarām un 17 zaudējumiem ieņem astoto vietu Rietumu konferences turnīra tabulā, bet "Nuggets" ar bilanci 22-16 ierindojas sestajā pozīcijā.