Video Balceram četras soda minūtes, seši spēka paņēmieni un zaudējums

Aktīvu sniegumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē otrdien demonstrēja Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers, bet viņa pārstāvētā Sanhosē "Sharks" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Sharks" hokejisti viesos ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Vegasas "Golden Knights", piedzīvojot sesto zaudējumu pēc kārtas.

Balcers laukumā pavadīja 15:41 minūtes, no kurām 1:02  spēlēja vairākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes, lietoja sešus spēka paņēmienus un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmo reizi uz sodīto spēlētāju soliņa viņš devās piektajā minūtē, kad bloķēja pretinieku spēlētāju, bet 21. minūtē klupināja Šī Teodoru un arī saņēma divas minūtes.

Uzvaru pēcspēles metienu sērijā Vegasas komandai nodrošināja Alekss Tačs.

"Sharks" rindās 41 gadus vecais Patriks Marlo aizvadīja savu 1768 spēli, kļūstot par mačiem bagātāko hokejistu NHL vēsturē.

22. aprīlī abas komandas Lasvegasā tiksies atkārtoti.

Turnīra tabulas Rietumu divīzijas kopvērtējumā "Sharks" ar 45 spēlēs iekrātu 41 punktu ieņem sesto pozīciju.